Imprezy integracyjne

TEAM BUILDING 

Szkolenia i integracje zespołowe realizujemy w różnorodnej formie odpowiadającej Naszym Klientom, zarówno w formie indoor jak i outdoor. „Szkieletem” eventu może być gra terenowa podczas której uczestnicy wykonują zadania (sprawnościowe lub logiczne) na poszczególnych stacjach odnalezionych w terenie przy użyciu mapy, kompasu i dzięki umiejętnośći współdziałania w drużynie. Spoiwem łączącym zepół może być również wieczór tematyczny utrzymany w konkretnym klimacie, urozmaicony zadaniami i konkursami. Każdy scenariusz przygotowywany jest indywidualnie i dostosowywany oraz modyfikowany na Państwa życzene.

 

   

 

OFF-ROAD

Uczestnicy mają do dyspozycji samochody terenowe przystosowane do jazdy off-road. Profesjonalnie przygotowane samochody umożliwiają pokonywanie tras o różnym stopniu trudności przebiegających przez piękne i dzikie tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej. 

 

      

 

  QUADY

Jazda quadami po nieznanym, trudnym terenie przynosi wiele satysfakcji, a przede wszystkim stanowi niesamowitą przygodę. Prawdziwy przypływ adrenaliny można poczuć podczas pustynnych przepraw czy kąpieli błotnych.

 

        

 

 

PAINTBALL     

Paintball to gra strategiczna, która poza sprawnością fizyczną wymaga od uczestników zdolności logicznego myślenia i szybkości w podejmowaniu decyzji. Ciekawe scenariusze gwarantują nie tylko świetną zabawę i dużą dawkę adrenaliny, ale również znacząco wpływają na integrację zespołu.

 

    

 

 TECHNIKI LINOWE

Szkolenia z technik linowych są świetnym rozwiązaniem zarówno na imprezy integracyjne jak i dla klientów indywidualnych. W naszej ofercie posiadamy techniki speleologiczne: zjazd i podchodzenie na linie – a wszystko w najciekawszych miejscach Jury.        

 

    

 

MOSTY LINOWE 

Mosty linowe zawieszone wysoko nad ziemią z pewnością podniosą poziom adrenaliny uczestników zabawy. Przeprawa przez most linowy jest całkowicie bezpieczna dzięki obecności wykwalifikowanych instruktorów oraz użyciu bezpiecznego i łatwego w obsłudze sprzętu asekuracyjnego. Mosty linowe rozwieszamy w ciekawych, eksponowanych miejsach co jeszcze bardziej potęguje wrażenia z przejścia.

 

     

 

WSPINACZKA

Wspinaczka skałkowa jest jednym z najszybciej rozwijających się sportów ekstremalnych. Nasi instruktorzy z chęcią pomogą Państwu przezwyciężyć naturalny lęk przed wysokością, oraz umożliwią bezpieczne pokonanie zarówno łatwiejszych, jak i bardziej wymagających dróg, wszystko przy użyciu najlepszego i bezpiecznego sprzętu renomowanych firm.

 

   

 

TYROLKA

Zjazd na stalowej linie dostarcza wszystkim niezapomnianych przeżyć. Przez wiele lat pracy z powodzeniem montowaliśmy tyrolki w przeróżnych miejscach, dlatego dzisiaj jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wielu wrażeń ze zjazdu praktycznie bez ograniczeń z uwagi na lokalizację. Współpraca doświadczonych instruktorów zaowocowała opracowaniem innowacyjnego systemu asekuracji i hamowania z stworzonego myślą o Państwa bezpieczeństwie.  

 

    

 

 PARKI LINOWE

Parki linowe to świetna zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Nasze parki wybudowaliśmy z myślą o wszystkich uczestnikach, dlatego znajdziecie Państwo u nas tory o zróżnicowanym stopniu trudności. Pokonywanie tras w parkach linowych to świetny treninig, a zarazem okazja do zapoznania się ze sprzętem używanym np. na Via Ferratach.

 

    

  

EKSPLORACJA JASKIŃ

Eksploracja jaskiń to przeżycie na długo pozostające w pamięci, jednak tylko niektórzy mają dostęp do najpiękniejszych zakątków Ziemi. Nasi instruktorzy to doświadczeni speleolodzy, którzy dostarczą Państwu odpowiedniego sprzętu, przeprowadzą szkolenie oraz będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas zdobywania i eksploracji jaskini.    

 

    

 

 STRZELECTWO

Strzelectwo to idealne rozwiązanie nie tylko dla fanów militariów. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne karabinki pneumatyczne i gazowe, jak również broń ostrą ze specjalistyczną optyką, z której korzystają myśliwi i snajperzy. Podczas konkurencji strzeleckich dbamy o bezpieczeństwo uczestników oraz osób postronnych, a same zadania przygotowujemy w taki sposób, żeby obcowanie z bronią zaowocowało nowymi zdolnościami istanowiło ciekawe doświadczenie.

 

    

 

  STRZELNICA LASEROWA

Strzelnica laserowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnego strzelectwa. Uczestnicy celują do sterowanych komputerowo ruchomych rzutek przy użyciu idealnie odwzorowanych replik broni. Strzelnica laserowa to idealne rozwiązanie dla większych grup osób, gdyż komputerowy system zliczania punktów pozwala zaoszczędzić czas i minimalizuje możliwość pomyłki.

 

   

  

ŁUCZNICTWO 

Każdy chciałby poczuć się jak Robin Hood. Dzięki tej konkurencji jest to możliwe. Zawodnicy mają okazje oddać strzał z łuku pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Emocje i rywalizacja gwarantowana. Liczy się celność i pewna ręka. Drużyny pod okiem instruktora rywalizują o miano najlepszej. Kto trafi w dziesiątkę?

 

 

POKAZY FIRE SHOW

Ogień – niezwykły żywioł, okiełznany tańcem i muzyką tworzy niesamowite widowisko. Artyści fire show to utalentowani tancerze, tworzący przepiękne obrazy malowane ruchem ciała.

 

    

 

SZKOLENIE PIERWSZEJ POMOCY 

Proponowane przez nas szkolenie to idealna okazja do poznania oraz przypomnienia sobie technik i sposobów udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Szkolenie zawiera najważniejsze i najbardziej przydatne zagadnienia, a praktyczna forma kursu i możliwość aktywnego udziału skutkuje szybkim opanowaniem materiału.

  

   

KASYNO

 

Wieczorna zabawa w kasynie to idealne uzupełnienie dnia pełnego wrażeń. Do Państwa dyspozycji przygotowane będą stoły hazardowe, ruletka i Black Jack, a do zabawy zachęcać będą doświadczeni krupierzy. Jako dopełnienie wieczoru proponujemy również oprawę muzyczną profesjonalnego DJ’a.